Balamonte | Otwarcie salonu w Poznaniu

Każdy mężczyzna z klasą doceni garnitur szyty na miarę. Grzegorz Krychowiak, znany przede wszystkim ze swojej kariery piłkarskiej – jest ogromnie przywiązany do klasycznej elegancji. Z tej pasji powstało właśnie Balamonte. Do niedawna salon znajdował się tylko w Warszawie, aktualnie możemy znaleźć go również na mapie Poznania.

Kto z Poznania zna Żelazko? A jest ktoś, kto o nim nie słyszał? W zasadzie to o niej, w końcu mowa o kamienicy. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w mieście, całkiem niedawno przeszedł gruntowną odbudowę. I to właśnie tutaj powstał salon marki Balamonte.

Elegancja, klasa, nuta historii

To mamy tutaj już na wejściu, bez wątpienia. Kamienica robi wrażenie, wejście do Balamonte robi wrażenie, to co widzimy wewnątrz – niezmiennie… robi wrażenie. Samo wnętrze z kolei zostało dopracowane już absolutnie na najwyższym poziomie. Tak bardzo z dbałością o detale! Odnosimy wrażenie, że nic nie jest tutaj przypadkowe, nic nie znalazło się na swoim miejscu bez powodu, bez przemyślenia. 

Made to measure

Metoda szycia garniturów, którą stosuje się w Balamonte. Wspólne stworzenie z klientem garnituru maksymalnie dopasowanego, bez konieczności stosowania kompromisów czy jakichkolwiek ustępstw. Garnitury szyją we włoskiej szwalni Luigi Bianchi Mantova. Tkaniny w Balamonte pochodzą od włoskich i angielskich dostawców. Znajdziemy tutaj również szeroki wybór gotowych garniturów, spodni, marynarek, koszul – w pełnej rozmiarówce.

Event z okazji otwarcia butiku

gościł stosunkowo nieduże grono gości z Poznania i okolic. Zarówno ze świata mody – jak i chociażby z branży ślubnej, którą miałam okazję reprezentować. Przy okazji wydarzenia poznałam Romę, twórczynię wydarzenia Najpiękniejsza Panna Młoda oraz Basię, znaną jako Twoja PeSa. O nasze podniebienia zadbała genialna obsługa z Blonde&Bikini – bądź co bądź bezpośrednich sąsiadów Balamonte, przy następnej okazji z pewnością wejdziemy na coś pysznego do nich!

W otwarciu wziął udział oczywiście sam pomysłodawca. Grzegorz Krychowiak przybył tego wieczoru w towarzystwie swojej pięknej żony. I tutaj ciekawostka: Celia miała na sobie przepiękny damski garnitur, będący… prototypem nowej damskiej linii Balamonte! Już w chwili, gdy ją zobaczyłam w tym pięknym zielonym stroju, przeszło mi to przez myśl a późniejsze informacje tylko mnie w tym przekonaniu utwierdziły. I tutaj mocno subiektywnie – tak jak nie znoszę zielonego, tak na pani Krychowiak, kolor tego stroju absolutnie mnie oczarował. Przykuwała wzrok bez wątpienia.

Zdjęcia: Lady Amarena Photography

Innych zainteresowało też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *