Zapraszamy do Wielkopolskich Rozmów Ślubnych!

Branża ślubna – to ogromna ilość wielkich talentów, różnorodnych ofert, potężnych emocji i wrażeń. Jakaś część naszej społeczności działa ogólnopolsko, jakaś część stawia na lokalny charakter pracy. Obie opcje są w porządku, jeśli tylko Was zadowalają! W obu przypadkach – znajdziemy sporo korzyści. Działając lokalnie, mamy szansę stać się rozpoznawalni w danym środowisku i wypracować sobie renomę eksperta. W ujęciu ogólnopolskim owszem, również! 

Dziś skupmy się jednak na ujęciu lokalnym.

Bardzo często jest tak, że w konkretnej lokalizacji, okolicy, mieście – mamy kilku usługodawców, których możemy spotkać niemal non stop. Wciąż grają dwa zespoły, kwiaty tworzą dwie florystki a zdjęcia robi wciąż ta sama firma. Bo zyskują rekomendacje, bo skoro byli obecni na weselu trzech sióstr pod rząd – czwarta również ich zatrudnia, stawiając na to co sprawdzone. Potęga rekomendacji, owszem. I totalny brak szans dla wszystkich nowych w branży. Trudniej jest im się „wybić”, gdy wszyscy wybierają tylko to co sprawdzone, najlepiej przez połowę rodziny i znajomych.

Dlatego powstały Wielkopolskie Rozmowy Ślubne!

Każdy, kto będzie chciał zorganizować ślub i wesele w Wielkopolsce – ma tutaj znaleźć sprawdzone propozycje usługodawców. Każdy usługodawca, poszukujący współtwórców dla swoich ślubnych projektów lub organizując ślub i wesele w Wielkopolsce – ma tutaj znaleźć nowych partnerów biznesowych, nowe relacje i nowe inspiracje.

Będziemy rozmawiać! Każdy współtwórca Wielkopolskich Rozmów Ślubnych – będzie musiał odpowiedzieć na cztery pytania, na dobry początek. Żeby było trudniej: każdy otrzyma pytania dobrane indywidualnie, dopasowane do marki i działalności. Każdą usługę, każdy produkt – dokładnie sprawdzimy osobiście, poobserwujemy w działaniu i wykonamy mnóstwo zdjęć, chcąc pokazać jak najwięcej, jak najdokładniej, jak najbardziej autentycznie.

Zbudujemy zespół wielkopolskich marek ślubnych, które wspólnymi siłami – są zdolne dokonywać niemożliwego, zachwycając niejedną wrażliwą duszę i mogąc sprostać najwyższym wymaganiom.

Stawiamy jakość – ponad ilość. Dlatego na ten moment, jest to projekt limitowany! Jesteśmy w stanie przyjąć bardzo ograniczoną ilość wielkopolskich marek ślubnych, na których się skupimy. Angażujemy się w projekt i wymagamy zaangażowania, to wspólna praca i wzajemna inspiracja.

Zapraszamy każdego, kto działa na terenie Wielkopolski i czuje gotowość do zaangażowania się w coś nowego. Gotowość do pokazania swoim odbiorcom kulis pracy, jej efektów i emocji, które tej działalności towarzyszą. Będziemy wspólnie rozmawiać, edukować się z zakresu social-media, organizować webinary i dyskutować konstruktywnie o swoich markach.

Nie chcemy tworzyć kolejnej bazy, w której marka ślubna wykupuje wizytówkę i czeka aż ktoś ją wyszuka. Będziemy wyszukiwać debiutantów na rynku, wspierać i poznawać. Będziemy promować zaufanych usługodawców, pod każdym artykułem i aktywnością – zostawiając kontakt do nich, ułatwiając Parom Młodym bezpośrednie nawiązanie relacji.

Niech się dzieję piękne uroczystości, wspólnymi siłami! 

 

Zgłoszenia?

redakcja@slubposwojemu.pl

(w tytule wiadomości: Wielkopolskie Rozmowy Ślubne)

Co w treści wiadomości? Nazwa marki, obszar działalności + TRZY zdania o sobie i swojej marce, które jednocześnie mają przekazać najważniejsze informacje, zainteresować i wskazać to, czym się wyróżniasz.

 

Dodaj komentarz