#zrobiliśmyniemożliwe Kasia i Marcin

Są takie historie, które od samego początku – budzą ogrom emocji. I to skrajnych! Kasia i Marcin pojawili się znienacka (bo niecały tydzień przed swoim ślubem!) i zaskakiwali na każdym kroku. Temperament Panny Młodej i urok Pana Młodego, w radosnym połączeniu, które zaowocowało czymś magicznym. Czego chcieć więcej…?

Whitney Houston – I will Always Love You 

Olivia Newton Jones & John Travolta – You’re the one that I want

Righteous Brothers – Unchained melody

Backstreet Boys – Everybody

Michael Jackson – Thriller

Bon Jovi – Living on a player

The Sugarhill Gang – Apache

Aqua – Barbie girls

Goo Goo Dols – Iris

Nie, to nie weselna lista przebojów. Chociaż… poniekąd tak! To propozycja na pierwszy taniec. I nie, nie do wyboru. Kasia i Marcin zatańczyli wszystko z tej listy, absolutnie wszystko! Chcieli coś szalonego, chcieli zaskoczyć gości. Nie jakimś teatralnym mini-przedstawieniem. Oni to wszystko chcieli zatańczyć, skacząc po stylach z gracją i energią! Stworzyliśmy mix, w którym pojawił się i jive, i quickstep, i rock’n’roll, i cza-cza!

I wiecie co? Zrobili TO!

A co wydarzyło się później…?

Później było już tylko romantycznie, dostojnie, wdzięcznie. Później był walc. Walc zatańczony w sposób absolutnie magiczny – bo z emocjami. Tymi, które opadły po szaleństwie wcześniejszych kawałków i teraz mogły znaleźć ukojenie w spokojnej melodii. Czy można zaskoczyć bardziej? Goście z każdym kolejnym fragmentem choreografii, szalonej i energetycznej, nie mogli spodziewać się takiego finału. I to było urzekające… 🙂

photo: Serdeczności Ania Kopeć

Innych zainteresowało też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *